yükleniyor

Wordpress Yorum Eklentisi

Yorumlar da bildiğiniz gibi arama motoru optimizasyonunu etkileyebilen küçük ama önemli etmenlerden bir tanesidir. WordPress tabanlı sitenizde yer alan yorum bölümünü sunacağımız seo yazılımı ile geliştirerek Google 'da görünülürlüğünüzü kolayca arttırabilir ve daha kaliteli bir site yapısına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey de oldukça basittir. Sitenizi güncel tutmak, index sayınızı arttırmak için tercih edilmesi mantıklı olur. SEO Super Comments adlı eklenti yorumların yönetilmesi için tasarlanmıştır. Yorum SEO hedefleyenler için idealdir.

Eklenti yorum sahibine özel olarak bir yorum sayfası yaratır ve sitede çeşitlilik oluşturur.

Her yorum için  ayrı sayfalar meydana getirilir ve bu yorum kelimeleri title olarak görünür.

Bu iki özelliği sayesinde daha fazla sayfaya sahip olan siteniz daha çok index alacaktır ve anahtar kelimeleri ayrı sayfalarda title olarak geçirdiği için konuyla olan alakadarlık oranınız yükselecek bu sayede Google gözünde daha üst sıralarda çıkma şansı yakalayabileceksinizdir. Eğer düzenli olarak yorum alan bir yazınız varsa ciddi anlamda faydasını görebileceğiniz bu eklentiyi (WordPress SEO Super Comments) ücretsiz olarak Wordpress sitenize kurabilirsiniz.

Eklentinin Kurulumu Nasıl Yapılır?

WordPress için klasik eklenti kurulum aşamalarını izleyerek Super Comments SEO eklentisini kullanabilirsiniz.

Öncelikle Admin panelinde eklenti sayfasına giriyoruz ve eklentimizin ismini aratıyoruz. Öne çıkan listeden eklentimizi kurduktan sonra aktif hale getiriyoruz. Bu kadar basit. Dilerseniz FTP kullanarak da kurabilirsiniz tercih size kalmış.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!