yükleniyor

Sosyal Medya Yönetim Araçları

Sosyal medya ağlarının hayatımıza girdiği zamandan bu yana ciddi bir zaman geçmiştir. Her insanın nerdeyse her sosyal medya mecrasında en az bir adet hesabı bulunmaktadır. Bu işler öyle bir duruma geldi ki artık sosyal medya hesaplarını yönetmek için sosyal medya yönetimi adında bir kavram da oluştu. İnsanlar sosyal medyada hesaplarını yönetirken zorlanabiliyor. Bu yüzden kolaylık sağlanması için sosyal medya yönetim uygulamaları geliştirildi. Biz de size bu uygulamalardan bir kaç tanesini tanıtacağız.

1. HootSuit

Sosyal medya yönetiminde en bilinen programlardan olan HootSuite Türkiye'de henüz çok popüler değil fakat dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Bu uygulamatüm hesaplarınızı senkronize etmeye yarıyor. Bu sayede bir paylaşımı aynı anda bir çok hesapta paylaşmak mümkün oluyor.

2. Buffer

Sistemi bir önceki maddedeki araca benzesede bazı farklılıkları tabiki de var. Postlarınızı zamanlayabilirsiniz. Daha çok profesyonel kullanım yapcaklar için uygun olan bir uygulamadır. Zaman yönetimi ve organize olma için biçilmiş kaftan olan Bufferi de kullanabilirsiniz.

3. SpredFast

Yukarıdaki diğer platformlar daha çok bireysel hizmetler verse de bu uygulama tam anlamıyla kurumsal diyebiliyoruz. Şirketlerin tercih ettiği SpredFast müşterilerinizin analizine göre hareket etmenizi sağlayan bir sistemdir. Kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Fakat şöyle ki bu uygulama ücretli ve fiyatı da diğerlerine göre biraz pahalı. Kaliteli hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!