yükleniyor

online İtibar Yönetimi

İnternetteki İmajınız İtibarınızı Zedelemesin!

Kurum, marka ve isimler hakkında internet üzerinde oluşan veya yaratılan imaj, itibarın zedelenmesine neden olabilir. Kararlarını arama motorlarından elde ettikleri bilgilere göre veren tüketicilere yönelik olarak geliştirdiğimiz online itibar yönetimi hizmetleriyle olumsuz haberler içinde yer almaktan kurtulabilirsiniz.

Bilgi Kontrolünde Güvenilir Hizmetler

 Kötü niyetli insan ya da kurumlar tarafından hakkınızda çıkan yanlış içeriklere karşı kurumsal kimliğinizi ya da kişilik haklarınızı koruma altına alabilirsiniz. Gelişen ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan internet hizmetlerine dahil edilen haksız bir bilgi sebebiyle kendinizi korumak zorunda kaldığınız zaman güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 Konusunda deneyimli ekipler, hukuk ve teknik eğitimli yöneticilerle sunduğumuz kaliteli çalışmalar sayesinde markanız ya da kişisel geçmişinizle ilgili analiz çalışmaları detaylı bir şekilde yapılır. Elde edilen negatif verilere sistem üzerinden erişim yasağı getirilirken, yaşanan krizle ilgili olarak başarılı bir ekip çalışması sürdürülür.

 İtibar Yönetiminin Müşteri Açısından Değeri Nedir?

 İnternet üzerinden elde ettiği bilgilerin güvenli olduğuna inanan kullanıcılar üzerinde geliştirilecek başarılı bir online itibar yönetimi ile, arama sonuçları kronolojik olarak sıralanır ve olumsuz içerikler kaldırılarak karşı taraftan nasıl görünecek olduğunuz şekillendirilir. 

 Detaylı bir araştırma ve stratejik bir plana ihtiyaç duyulan çalışmalar sırasında sosyal medya üzerinde çıkan olumsuz haberler kadar önemli olan ve engellenmesi gereken bir diğer konu da kullanıcıların bu habere karşı gösterdiği alakadır. En yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmak isteyen firmalar için belirlenecek yol haritası yorum ve forum sayfalarının düzenlenmesinde de etkilidir.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!