yükleniyor

Güncel Konularda Acil SEO çalışması

Güncel konular hit açısından çok değerli olan bulunmaz madenlerdir SEO sektöründe. Fakat tabi ki bu de kısa sürede SEO da birinci sıraya çıkmakta hiç kolay olmamaktadır. Gayret, imkan, beceri ve uzmanlık isteyen Gündem SEO 'su daha çok haber sektöründe görülmekte olsa da klasik business search engine optimization 'da da kullanımı oldukça etkili sonuçlar doğurmaktadır. Web siteniz Google gözünde güncel, gündemi takip eden, takipçileriyle etkileşimde kalan, yüksek hit alan ve dünya sıralaması aşağılarda olan bir siteye dönüşüyor ve sitenizin güncel seo olarak odaklandığı konu dışında ana hedeflediği anahtar kelimede de yükselmesi söz konusu oluyor. Yani özetle sitenin kalitesi artıyor.

Güncel Konular için Acil yapılan SEO işlemleri genellikle Google Trendlerde en fazla 1 ve ya 2 gün yer alan ve aranma hacmi çok yüksek olan ifadelerdir. Örnek olarak yarın ehliyet sınavının olacağını düşünürsek XX yılı Ehliyet Sınavı Tarihi diyebiliriz.

Özgün, anahtar kelime düzeni iyi yapılmış, yararlı bir makale yazdıktan sonra hit gününden bir gün önce yazı yayınlanmalı ve index gelmesi beklenmelidir. Bir sonraki adım bu makaleyi sosyal medya hesaplarında paylaşarak ziyaretçi ağının fitilini yakabilmektir. Eğer var ise paravan siteden link vermeniz de faydalı olabilir. Bunun dışında yapmanız gereken pek bir şey yok eğer sizden iyisi yok ise yazınınz iyi sıralamalara ulaşır. Dikkat etmeniz gereken bir önemli nokta ise bu yazıya asla link almamanızdır. Ayrıca yorum kısmını da canlı tutarak sürekli gündemde kalabilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!