yükleniyor

Blog Backlink Nedir

Blog Backlink Nedir?

Blog Backlink ücretsiz yoldan backlink edinme yöntemidir. Kaliteli bloglara yorum yapılarak sitenize link alabildiğiniz bir yöntemdir.

Blog Backlink Ne Kadar Yararlı Olur?

Bunun hakkında konuşabilmek için sektörünüzü ve backlink almak istediğiniz siteleri bilmek gerekir fakat genel olarak bir kaç yorum da yapabiliriz. Öncelikle blog backlinkleri dofollow ve nofollow olarak ikiye ayrılır. Kaliteli bir blog sitesinden dofollow yorum backlink kazanırsanız sitenizin otoritesine ciddi anlamda katkıda bulunabilir fakat nofollow backlinkler eğer pekte iyi olmayan ve alakasız bir siteden alındıysa pek anlamlı olmaz. Nofollow demek, link verilen siteye güvenmiyorum demektir. Fakat nofollow backlinki de zaman zaman total backlink sayısını arttırmak için kullanabiliriz, dikkat etmemiz gereken şey yorum attığımız sitenin kaliteli ve yüksek hitli olmasıdır.

Yorum Yapılacak Bloglara Nasıl Ulaşırız?

Sektörünüzle ilgili olan sitelere gidebilirsiniz öncelikle. Daha sonra ise Google da anahtar kelimenizle arama yaparak ulaştığınız sitelerin yorum alanlarını doldurabilirsiniz. Son olarak ise webmaster platformlarında blogundan backlink veren kişilerin konularını bulabilirsiniz.

Blog Backlink Yorumu Nasıl Yapılır?

Gayet basit, yorum yaptığınız konu ile alakalı kısa olmayan, alakalı ve mantıklı bir yorum yazın. Mümkünse anahtar kelimenizi yorumda geçirin. Ardından yorum sahibi bilgilerine ad ve mailden sonra web sitenizin linkini dahil edin. Yorum onaylandıysa backlinki kazandınız demektir.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!